RUSZA REKRUTACJA 2022/2023

Zapewniamy świetne warunki lokalowe i doskonałe wyposażenie. Dzieci mogą brać udział nieodpłatnie w następujących zajęciach:

• język angielski metodą TEDDY EDDIE w grupach 10-osobowych oraz codzienne zabawy z językiem w salach,

• indywidualne zajęcia logopedyczne,

• zajęcia  w sali integracji sensorycznej,

• zajęcia usprawniające naukę czytania i pisania indywidualnie lub w grupach kilkuosobowych prowadzone innowacyjnymi metodami,

• arteterapia,

• zajęcia z tańca i śpiewu regionalnego,

• bajkoterapia.

W naszym przedszkolu dzieci świetnie się bawią, ale także uczą się świata. Pracujemy, stosując nowoczesne metody:

•  Metoda Krakowska –  symultaniczno – sekwencyjna nauka czytania

•  Dziecięca Matematyka Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i  Ewy Zielińskiej

• Język angielski metodą Teddy Eddie

MALI ODKRYWCY ODDYCHAJĄ CZYSTYM POWIETRZEM – BEZ DWUTLENKU WĘGLA, BAKTERII I WIRUSÓW!!!

Dzieje się tak, ponieważ nasze przedszkole jako jedyne w regionie wyposażone jest w nowoczesny system wentylacji z rekuperacją, który wymienia zużyte powietrze na świeże znacznie poprawiając jego jakość w pomieszczeniach i ograniczając ekspozycję przebywających w nich ludzi na dwutlenek węgla, wilgoć oraz inne zanieczyszczenia bytowe takie jak kurz, roztocza, bakterie i wirusy.

Szczegóły u wychowawców i w biurze,

oraz pod nr tel: 18 4781220 lub 507891370