RUSZA REKRUTACJA 2000/2021!

CZESNE O ZŁ !!! WSZYSCY!!!

Dzięki temu, że zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę i pozyskujemy środki unijne, dzieci mogą brać udział nieodpłatnie w następujących zajęciach:

• język angielski metodą TEDDY EDDIE w grupach 10-osobowych oraz codzienne zabawy z językiem w salach,

• indywidualne zajęcia logopedyczne,

• zajęcia  w sali integracji sensorycznej,

• zajęcia usprawniające naukę czytania i pisania indywidualnie lub w grupach kilkuosobowych prowadzone innowacyjnymi metodami,

• arteterapia,

• zajęcia z tańca i śpiewu regionalnego,

• gimnastyka korekcyjna,

• bajkoterapia.

Nasza wykwalifikowana kadra czeka także na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz wymagające wczesnego wspomagania rozwoju, którym zorganizuje dodatkowe specjalistyczne zajęcia dostosowane do ich potrzeb.

Przygotowaliśmy także bardzo atrakcyjną ofertę dla dzieci pięcioletnich i sześcioletnich!

MALI ODKRYWCY ODDYCHAJĄ CZYSTYM POWIETRZEM – BEZ DWUTLENKU WĘGLA, BAKTERII I WIRUSÓW!!!

Dzieje się tak, ponieważ nasze przedszkole jako jedyne w regionie wyposażone jest w nowoczesny system wentylacji z rekuperacją, który wymienia zużyte powietrze na świeże znacznie poprawiając jego jakość w pomieszczeniach i ograniczając ekspozycję przebywających w nich ludzi na dwutlenek węgla, wilgoć oraz inne zanieczyszczenia bytowe takie jak kurz, roztocza, bakterie i wirusy.

Szczegóły u wychowawców lub w biurze projektu oraz pod nr tel: 507891370