Projekt MALI ODKRYWCY 2 – przedszkole w Ochotnicy Dolnej

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ

Dzięki realizacji projektu stworzyliśmy 20 nowych miejsc przedszkolnych. Przeprowadziliśmy adaptację lokalu i wyposażyliśmy nowy oddział, doposażyliśmy także plac zabaw. Zapewniliśmy funkcjonowania nowego oddziału przez okres 12 miesięcy.

Nasze przedszkolaki mogły brać udział w nieodpłatnych  terapeutycznych zajęciach dodatkowych:

• gimnastyce korekcyjnej,

• arteterapii,

• biblioterapii (bajkoterapii).

WARSZTATY WYJAZDOWE

Zapewniliśmy im także dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe oraz umiejętności uniwersalne. Dzięki temu nasi podopieczni mogli pojechać do kina, obejrzeć spektakl teatralny, wziąć udział w warsztatach przyrodniczych i matematycznych realizowanych w bardzo atrakcyjnej dla nich formie.

Nasza kadra podniosła swoje kwalifikacje dzięki szkoleniom i studiom podyplomowym.

Projekt MALI ODKRYWCY 2 – przedszkole w Ochotnicy Dolnej nr RPMP.10.01.02-12-0179/19 realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- -2020, Oś Priorytetowa 10. Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 ROZWÓJ KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO, Poddziałanie 10.1.2. WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE – SPR, dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego.