25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Dla naszego przedszkola to szczególny dzień, bo w codziennym naszym przedszkolnym życiu towarzyszy nam miś Teddy Eddie, który uczy nas języka angielskiego (www.teddyeddie.pl). W tym dniu poznaliśmy jego przyjaciół, którzy są z nami od pokoleń: Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona. Wspólnej zabawie towarzyszyły także tańce i śpiew. Dzieci pięknie odpowiadały na pytanie misia: What’s your name? po czym przy akompaniamencie piosenki CHOO-CHOO TRAIN pojechaliśmy pociągiem. Pokazując odpowiednie gesty, zaśpiewaliśmy wspólnie piosenki Head and Shoulders, The Spider on the Floor. Bawiliśmy się również między innymi w Teddy Bear, Disappear! oraz czytaliśmy książeczkę Brown Bear, Brown Bear, What do you see? Na koniec Teddy Eddie każdemu wręczył pamiątkowy dyplom no i oczywiście coś, co misie i dzieci lubią najbardziej.????????????????