Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich Przedszkolaków dzień.

Zanim jednak Święty Mikołaj obdarował Tropicieli i Badaczy prezentami, wszedł ukradkiem do przedszkola i, zostawiając swoje ślady, powiesił list do dzieci.
Nie był to jednak zwykły list. Były w nim zadania do wykonania, które zbliżały dzieci do spotkania z długo oczekiwanym gościem. Każde zadanie zostało nagrodzone magicznym guzikiem. Po zebraniu wszystkich, dzieci szukały Mikołaja dalej – tym razem na zewnątrz.
Śpiewając piosenki i bawiąc się w podchody, dzieci dotarły do Mikołaja, który przyleciał w saniach zaprzęgniętych w renifery i pełnych prezentów dla dzieci.
Mikołaj był pod wrażeniem, ponieważ Przedszkolaki pięknie zaśpiewały dla niego „Hello Santa”.
Badacze i Tropiciele przygotowali prezent dla świętego gościa. Chcąc go wzmocnić po długiej podróży, podarowali mu własnoręcznie upieczone i ozdobione pierniczki – oraz oczywiście mleczko. Na pożegnanie uszczęśliwione dzieci zaśpiewały Mikołajowi „Goodbye Santa”.

Dziękujemy p. Kindze Górnickiej za piękne zdjęcia 🙂