Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021!

Projekt MALI ODKRYWCY 2 – przedszkole w Ochotnicy Dolnej dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego.

DLACZEGO nasze przedszkole to najlepsze miejsce dla Małych Odkrywców?

* Jesteśmy doskonale wyposażeni:

• duże sale z łazienkami,

• jadalnia,

• sala intergracji sensorycznej,

• świetnie wyposażony plac zabaw z miniboiskiem do piłki nożnej,

• sale do zajęć indywidualnych

* Zatrudniamy doskonałą, pełną zapału i kompetentną kadrę – pedagogów wychowania przedszkolnego, licencjonowanego terapeutę integracji sensorycznej, logopedę, oligofrenopedagoga, nauczyciela języka angielskiego, specjalistów od gimnastyki korekcyjnej, arteterapii, bajkoterapii i regionalizmu.

* Dzięki licznym kursom i szkoleniom prowadzimy zajęcia nowoczesnymi i najskuteczniejszymi metodami, mamy także bardzo indywidualne podejście do każdego dziecka. Jest to możliwe, gdyż zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach. Pracujemy także z dziećmi indywidualnie.

*Oferujemy nieodpłatnie zajęcia dodatkowe:

• język angielski metodą Teddy – Eddie,

• gimnastyka korekcyjna,

• arteterapia,

• bajkoterapia,

• zajęcia z regionalizmu,

• warsztaty wyjazdowe rozwijające kompetencje kluczowe.